تبلیغات
راهکارهای ترک خود ارضایی -چگونه خود ارضایی را ترک کنیم - تجربه

راهکارهای ترک خود ارضایی -چگونه خود ارضایی را ترک کنیم
I CAN , I CAN , I CAN,I CAN, I CAN
پسری که بعد 5 سال ترک کرد...(نام محفوظ)
به نام او.
من تو سن 15سالگی فهمیدم که خود ارضایی چیه. اون موقع اول دبیرستان بودم واول نوجوانی.اوایل که این کارو میکردم راضی بودم و خوشحال. مدتی به این کار ادامه دادم تا اینکه دیگه برام عادی شد.دیگه لذت نمیبردم. ورفتم سراغ چیزای دیگه که این عمل زشتو باهاش انجام بدم. یه چند وقتیم اینطوری گذشت تا اینکه به پوچی رسیدم.. دیگه از خودم بدم میومد. دیگه برام عادت شده بود وترک کردنش برام سخت بود. و وقتی  مضراتشو فهمیدم که دیگه مدتها بود این کار زشتو انجامش میدادم. ودیگه تو منجلاب گیرکرده بودم. با خودم فکر کردم س *ک *س راه چارمه و اگه با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم دیگه خود ارضایی نمیکنم.
اما جالبه بدونین وضیتم بهتر نشد که هیچ بیشتر تو منجلاب فرو رفتم.هم ارتباط ... داشتم هم خود ارضایی. وقتی که ارتباط داشتم که هیچ ولی بعدش فکر کردن به اون ارتباط و س *ک *س  اندیشی وضعیت منو هر روز بدتر میکرد.
دیگه خسته شده بودم.چند باری میخواستم خودمو خلاص کنم اما جرات نکردم. چند سالی گذشت تا اینکه:
دوستمو شناختم. دوستی که همیشه با ماست. همیشه مارو میبینه.و مارو هم خیلی دوست داره..  اونجا بود که خجالت کشیدم .ازخودم, از کاری که میکردم.
بعدش یه تصمیم جدی گرفتم وترکش کردم. برای همیشه. اما این کارم مثل بقیه چیزا برنامه ریزی و اراده قوی میخواد. وتوکل به خدا.و امیدوارم کسی که این وبلاگو زده بتونه راههاشو بهتون بگه
بله . من راه خودمو گفتم.شاید تجربه ای بشه برای شما.هر وقت که خاستی اینکارو انجام بدی به دوستت فکر کن که داره نیگات میکنه.
خدانهدار.

ممنون از دوست خوبم که تجربشو گفت تا کسانی ازش استفاده کنند. از همه عزیزان می خوام اگه تجربه ای یا سوالی دارن یا درقسمت نظرات و یا email کنند تا ما در وبلاگ قرار بدیم که شاید کسی رو کمک کنه.ممنونادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 8 فروردین 1388 توسط مشاور
درباره وبلاگ

با سلام.
بندرو دوست خودتون بدونین, هر سوالی که دارین راحت بپرسید,هرچه زودتر تصمیم بگیرید که ترک کنید به نفع شماس.من هم در خدمتتون هستم. سوال یا تجربتون رو در قسمت نظرات بذارید. یا اگه دوست داشتین به ایدی moshaverr1 : پی ام بزارید.
تو وبلاگ هم سعی میمکنم هفته ی 1پست جدید بزارم.
کسایی هم که قصد تبادل لینک دارن (با هر اماری که دارید)! در قسمت نظرات بزارن خوشحال میشم.

با تشکر.دوست شما,مشاور.( درمان خود ارضایی)
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
فروشگاه همه چیز