تبلیغات
راهکارهای ترک خود ارضایی -چگونه خود ارضایی را ترک کنیم - از یک نجات یافته

راهکارهای ترک خود ارضایی -چگونه خود ارضایی را ترک کنیم
I CAN , I CAN , I CAN,I CAN, I CAN
از یک نجات یافته

سلام

اسیر بودم . ..
اما همیشه دعا می کردم که خدا نجاتم بده . .خداوند بسیار شنواست و هوای مت بنده ها رو داره فقط خودمونیم که . .. .هوای خودمونو نداریم. ..
یک روز قبل از شهادت حضرت زهرا (س) داغون بودم خسته بودم از خودم از زندگی از تکرار گناه و توبه شکنی. .. . به حضرت گفتم فکری به حالم نمیکنی ؟.تلویزیون شبکه 3 داشت خانم سهیلا . .یادم نیست فامیلیش را که تازه مسلمان شده بود نشون می داد یه حدیث گفت که تمام زندگی مرا تغییر داد .. :اگه تا 40 روز گناهی را به خاطر خدا انجام ندهی خدا قول داده که بعد از اون با فرشته هاش یاریت کنه. .فقط 40 روز تلاش از تو! از شب شهادت حضرت زهرا (س)تا شب میلاد امام علی(ع) که شب اول اعتکاف بود دقیقا 40 روز می شد. .آیا به نظرت این برنامه ریزی خدا نبود؟؟؟40 روز با تمام وجود سعی کنی که به هیچ چیز شهوت انگیز که حتی احتمال میدی تاثیر شهوانی داشته باشه فکر نکنی. ..وبعد اعتکاف پیش آمد و یه توبه ی قشنگ. ..و قسم می خورم که خدا وعده ی یاریش را برای من که فکر نمی کردم نجات پیدا کنم عملی کرد. .یادمون باشه که خدا راستگوست پس بهش اعتماد کنیم. . .این نوشته را بدون اسم و آدرس من برای دیگران بنویس تا استفاده کنند. . .

مشاور: این مسیله برای خیلی وقت پیشه منم یادم میاد. از شبکه  3نشون داده بود.مجریشم فرزاد حسنی بود.اون خانم امریکایی که مسلمون شده بود ,خیلی هارو تکون داده بود. یادتون اومد؟

مهم اینه که 40روز که این دوستمون گفتن تو فرهنگ ما ایرانیها بوده, که اصطلاحا بهش میگن چله نشینی. میتونین توی اکثر کتابای شعرای ما این کلمه رو ببینید.راستی زلیخا هم بعد این که جوان شد چله نشینی کرد.

اگر یک نفر هم تونسته باشه پس شما هم میتونید.

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 فروردین 1388 توسط مشاور
درباره وبلاگ

با سلام.
بندرو دوست خودتون بدونین, هر سوالی که دارین راحت بپرسید,هرچه زودتر تصمیم بگیرید که ترک کنید به نفع شماس.من هم در خدمتتون هستم. سوال یا تجربتون رو در قسمت نظرات بذارید. یا اگه دوست داشتین به ایدی moshaverr1 : پی ام بزارید.
تو وبلاگ هم سعی میمکنم هفته ی 1پست جدید بزارم.
کسایی هم که قصد تبادل لینک دارن (با هر اماری که دارید)! در قسمت نظرات بزارن خوشحال میشم.

با تشکر.دوست شما,مشاور.( درمان خود ارضایی)
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
فروشگاه همه چیز